Armastus on magus tunne. See pakub kindlust ja teadmist, et on asju, mis ei muutu. Sõbrapäeva kingituse valimine on lihtne ja käib paari minutiga – vali lihtsalt sobiv, suure soodustusega vormilt lihtne ja sisult mitmenäoline kingitus ja mure on murtud.

Aga mis veel olulisem – saad võtta hetke ja aja üheskoos nende maitsete nautimiseks.

Sõbrapäeva nädalal oleme valinud sellele päevale sobivaimad kingitused, mille hindu alandanud isegi kuni 30%.

Ja lisaks, esimesele kümnele soovijale, kes teostavad tellimuse kodulehe kaudu (ja valivad tavapärase Smartpostiga saatmise) viib meie kuller Tallinna linna piires 14.veebruaril kingituse saajale kohale. Kui oled tellimuse teinud, siis lisa “märkused” lahtrisse, et soovid kohaletoimetamist 14.02 ning lisa, millisele aadressile ja kellele (lisa ka saaja mobiilinumber) kulleriga kohaletoimetamist soovid.

Mida valida?

Uus ja põnev kinkekarp on Trikitav tikker, kus soliidses Eestis valminud kinkekarbis üllatab selle hooaja uus maitsekooslus – tikker ja tikker Šokolaadis, lisaks kirgaspunast jõhvikas ja jõhvikas valges belgia šokolaadis. Hulgaliselt šokolaadi!

Marjade ning šokolaadiga kaetud marjade ja viljade maitsekooslus on meeldivalt üllatuslik – nii tekstuuri, lõhnade kui kirgaste värvide poolest. Soovime pakkuda maitseüllatusi ka selleaastase kinkelahendustega.

Suur ja kõige suurem pronksivärvi kerge läikega karp uudistootega – ebaküdooniaga valges šokolaadis – vastavalt kingisaajale – kas tegu on üksikinimesega või väiksema või suure kollektiiviga soovitame valida ka kingitava karbi suuruse. Kõige suurem karp on enneolematu kaaluga – 860 g põhjamaiseid maitsed – jagub suurele kollektiivile ja on ehteks igale lauale.

ecomari ärikingitused
ecomari ärikingitused

Suur kinkekarp marjadega šokolaadis sobib suurema suuremale seltskonnale või eriti suurele maiasmokale. Tõsi, suure karbi sisust jagub teile kahekesi mitmeteks päevadeks. Kahekesi maitsenautlemise aega ei ole ju kunagi liiga palju…

ärikingitus kinkekarp

Neljas sektsioonis paiknevad erinevad erinevad pehme tekstuuriga ning mahlased marjasnäkid:

  • kirgaspunane jõhvikas
  • jõhvikas valges belgia šokolaadis
  • jõhvikas belgia piimašokolaadis
  • tikker belgia piimašokolaadis
  • mustsõstar belgia piimašokolaadis
  • kõrvits belgia tumedas šokolaadis

eriline vormilt ja sisult on ka Ecomari 530 ml klaasist kinkekarafinid, mis on efektsed ja kirkad ning saavad kindlasti endale oma koha Sinu sõbra kööginurgas või riiulil kas lillevaasi, mahlakarafini või erinevate toiduainete hoiustajana.

Suur kinkekarafin, mis on väga efektne ka kingitust üleandes. Tegu on praktilise karafiniga, mida saab soovi korral taaskasutada ning on eriti efektne kingitus iga sündmuse või tähtpäeva jaoks. Sisu kogusest piisab suurema seltskonna snäkivajaduse katmiseks – karafinis leidub üllatuslikke maitseid nii šokolaadisõpradele kui ka hapukamate maitsete väärtustajatele.

1092 ml kinkekarafinis leidub:

* kirgaspunane pehmetekstuurne jõhvikas
* jõhvikas ja tikker belgia piimašokolaadis
* jõhvikas valges belgia piimašokolaadis
* mustsõstar belgia piimašokolaadis
* ebaküdoonia ja kollane tikker

Kõik viljad on aeglaselt kuivatatud ning pehmetekstuursed.

Karafini kõrgus: 26 cm
Diameeter karafini keskosast: 24 cm

Sel hooajal pakume suurt kinkekarafini ka helehallis vildist kinkekotis!

Armas kingitus on ka Ecomari mesi marjadega

Vaata kõiki suure allahindlusega tooteid SIIT. Soodustused kaovad 13.02.23:59