Ärikingitused kannavad endas häid emotsioone ning kindlasti ka ootust, et head suhted ja koostöö jätkuvad ka edaspidi.

Ärikingituse valimine on keeruline ülesanne – kui lähedastele kingituste valimine on lihtsam, kuna on teada, milliseid konkreetseid asju vajatakse, siis ärikingituse puhul on olulised alltekstid ja sümbolid. Kõige olulisem on emotsionaalne üllatus, mis saab seostuda kingiandjaga.

2017. aastal teostati Eestis uurimus, otsimaks maiseelamust pakkuvaid tooteid Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumisajaks Brüsselisse. Vabariigi Riigikantselei valis sadade tootede seast välja Ecomari tooteid – täpsemalt jõhvika, mustsõstra ja jõhvika maitsekoosluse belgia piimašokolaadis.

Marjade ning šokolaadiga kaetud marjade ja viljade maitsekooslus on meeldivalt üllatuslik – nii tekstuuri, lõhnade kui kirgaste värvide poolest. Soovime pakkuda maitseüllatusi ka selleaastase kinkelahendustega.

Ärikingitustena disainitud Ecomari tooted on stiilsed, efektsed ning maitseüllatuslikud ning omanäolised. Järgnevalt lisame ideid, mille järgi valida just kõige sobivam ärikink:

Äripartnerid, ärikliendid 

Kinkekarbid üllatuslike maitsetega:

Väike, suur ja kõige suurem kinkekarp uudistootega – ebaküdooniaga valges šokolaadis – vastavalt kingisaajale – kas tegu on üksikinimesega või väiksema või suure kollektiiviga soovitame valida ka kingitava karbi suuruse. Kõige suurem karp on enneolematu kaaluga – 860 g põhjamaiseid maitsed – jagub suurele kollektiivile ja on ehteks igale lauale.

Suur kinkekarp sobib suurema töötajaskonnaga ärikliendile. Neljas sektsioonis paiknevad erinevad erinevad pehme tekstuuriga ning mahlased marjasnäkid:

  • kirgaspunane jõhvikas
  • jõhvikas valges belgia šokolaadis
  • jõhvikas belgia piimašokolaadis
  • mustsõstar belgia piimašokolaadis
  • kõrvits belgia tumedas šokolaadis

Kinkekarpi on soovi korral võimalik brändida oma ettevõtte logo või sõnumitega.

Väike kinkekarp sobib tänutäheks ja tunnustuseks jõuluajal, projekti lõpetamisel, koostöö alustamisel, tänutäheks hea koostöö eest. Väikses kinkekarbis sisalduvad Ecomari parimad maitsed šokolaadis:

  • kirgaspunane jõhvikas
  • jõhvikas valges belgia šokolaadis
  • jõhvikas belgia piimašokolaadis
  • mustsõstar belgia piimašokolaadis
  • kõrvits belgia tumedas šokolaadis

Uus ja põnev kinkekarp on Trikitav tikker, kus soliidses Eestis valminud kinkekarbis üllatab selle hooaja uus maitsekooslus – tikker ja tikker Šokolaadis, lisaks kirgaspunast jõhvikas ja jõhvikas valges belgia šokolaadis.

ärikingitused

Soliidsed ärikingitused on ka Ecomari 530 ml kinkekarafinid, mis on efektsed ja kirkad ning saavad kindlasti endale oma koha ettevõtte kööginurgas või riiulil kas lillevaasi, mahlakarafini või erinevate toiduainete hoiustajana. Nagu karafinid, siis ka kinkepurgid on põnevad kingitused

Suur kinkekarafin, mis on väga efektne ka kingitust üleandes. Tegu on praktilise karafiniga, mida saab soovi korral taaskasutada ning on eriti efektne kingitus iga sündmuse või tähtpäeva jaoks. Sisu kogusest piisab suurema seltskonna snäkivajaduse katmiseks – karafinis leidub üllatuslikke maitseid nii šokolaadisõpradele kui ka hapukamate maitsete väärtustajatele.

1092 ml kinkekarafinis leidub:

* kirgaspunane pehmetekstuurne jõhvikas
* jõhvikas belgia piimašokolaadis
* jõhvikas valges belgia piimašokolaadis
* mustsõstar belgia piimašokolaadis
* ebaküdoonia

Kõik viljad on aeglaselt kuivatatud ning pehmetekstuursed.

Karafini kõrgus: 26 cm
Diameeter karafini keskosast: 24 cm

Soovi korral saab toote lipsustada, dekoreerida, brändida oma ettevõtte logo ning sõnumitega.

Sel hooajal pakume suurt kinkekarafini ka punases vildist kinkekotis. Ning suur kinkekarafin on ka selleaastane heategevuslik kingitus – annetame selle müügist 15% heategevusfondile Kingitud Elu.

 Sünnipäeva kingitus kolleegile 

Läbipaistvas pakendis marjasnäkid on kaunis värviline kingitus kolleegile erinevatel põhjustel: tööletulek või lahkumine, sünnipäevad, tähtpäevad, erilised saavutused ja tänu.

Sellised põnevad värvikirkad marjapakid on nägusates pakendites – 7 Marja, Šokolaadine rikkalik kinepakend Mari ja Šokolaad ning vaieldamatult üks populaarsemaid maitseid Ebaküdooniasnäkk.

Sel aastal pakume Ecomari mett marjadega, mis üllatab ja on pidulik soliidses mustas kinkekarbis.

Ning soliidne tikrikarp Kuldne tikker

Konverentsid ja koolitused

Tänukingitusena sobivad Ecomari marjasnäkid ka konverentside ja koolituste konteksti, olles efektseks kingituseks selle üleandmisel.

Rahvuslikud ja diplomaatilised esindused, Eestit esindavad ühendused:

Suurepärane valik on Eesti Vabariigi 100. juubeliks loodud tooted, millele on omistatud EV100 logo ametlik litsents:  Pidupäeva Marjapala ning Pidupäeva Piparkoogid.

Samuti Taste Estonia – sinise lipsukesega ehitud stiilne ja samas minimalistlik kingitus.

Kõiki ärikingitusi on võimalik ka brändida ettevõtte logo ning sümboolikaga.

Kõik ärikingitused on kokku kogutud Ärikingituste kataloogi.

Ärikingituse valimisel kutsuge palun Ecomari esindaja kontorisse, kes pakub tooteid maitsta ning aitab valida välja sobivaima lahenduse.

Kontakteeruge: mari(ät)ecomari.eu või +372 5169174