Kingituse idee ning mõte on puudutada kingisaajat isiklikult; kingitus kannab endas sõnumit, loob emotsiooni ning seob tugevamalt juba ülesehitatud sidet. Pole oluline, kas tegu on ärikingitusega või kingitusega kõige kallimatele lähedastele – kingitus kannab edasi ning loob isikliku emotsiooni: meie ettevõte tunnustab, hoolib või mina tunnustan ja hoolin.

Kingitust aitab isikupärasemaks muuta isiklike soovide või sõnumite lisamine kingitusele: Ecomari kõiki tooteid on võimalik personaliseerida – lisades kas ettevõtte logo, sõnumid kleebisega otse pakendile, kaunistades kingitused bränditud paelaga või mähkides need logoga siidpaberisse.

Kogu töö saab ära teha meie töökas päkapikumeeskond, meil on palju käsi, mis heal meelel tööd ootavad – teeme koostööd ka Tallinnas asuva rehabilitatsioonikeskuse noortega.

Personaliseeritud ärikingitus jõuludeks on hea võimalus üllatada kingisaajat ning jääda meelde. Kui kingituse bränditud pakendit saab taaskasutada, siis on ettevõtte bränd kasutajal pikemalt silme ees.

Ecomari tooted annavad positiivse laengu nägemismeeltele – kirkad ehedad värvid loodusest ning stiilsed pakendid; lõhnataju tunneb looduse ja rabamaastike sügiseseid lõhnu; maitsemeeled tunnetavad mahlasust ning suve jooksul kogutud maitsebukette ning üllatuseks avastab kingisaaja, et aeglaselt kuivatamine on jätnud põhjamaised väeviljad pehmetekstuurseks ja ehedaks.

Kingitused, mida saab brändida ning mis brändituna jäävad kingisaaja valdusse ka siis, kui sisu on otsas:

Kinkekarbid Eestis valmistatud kinkekarbid aknaga; esikleebisel on võimalik kuvada ettevõtte logo või olulisi sõnumeid. Karbid on võimalik lipsustada või pakendada bränditud kotti. Ecomaril on kolme eri suurust karpi:

  • mustad karbid marjade ja viljadega belgia šokolaadis: 10 x10, 15 x 15 ning 20 x 20
  • oranžid kullaläikelised kinkekarbid, ebaküdoonia maiuspala 10 x 10, 15 x15 ja 20 x 20.

Kinkepurgid – stiilsed klaasist kinkepurgid saab bränida esikleebisega või kleebistada kogu purk. Samuti lipsustada bränditud paelaga ja pakendada bränditud kinkekotti. Kinkepurke on kahe erineva sisuga:

Kinkekarafinid – klaasist karafinid on efektsed kingitused, mille brändimisel saab kasutada loovust ning põnevaid lahendusi. Personaliseerida lipsustatud brändi kui kleebisega või pakkepaberiga on kinkekarafin efektne kingitus.

Kinkepakend – lipsustatud kinkepakendi ümbrise saab brändida ning disainida vastavalt oma loovusele ja visioonile.

  • Taste Estonia pakendi on Ecomari marjad ja viljad, soovi korral saab pakendi sisu ka muuta, lisades marjad šokolaadis

Kinkekomplektid üllatavad suuri kollektiive ja tagavad head emotsioonid pikemaks ajaks: Hea Energia Saadetis ning komplekt Nautides Hetke

Erilahendused Teie enda pakkelahendusega on ka võimalikud!

Kinkelahenduste sisu on võimalik muuta. Anname endast kõik, et Teile sobivaim lahendus väljatöötada:kirjutage mari@ecomari.eu või helistage  5169174

Jõuluaegne kinkelahenduste müük on võrdelises seoses meiepoolse heategevusse panustamisega, panustame eelkõige lastega seotud heategevusprojektidesse: Ecomari teeb head