Milline on Ecomari ärikink? ECOMARI ärikingitused on erilised. Põhjamaised marjad ja viljad on paigutatud põnevatesse pakenditesse ning sobivad kinkimiseks kõigile, olenemata ärivaldkonnast, ametialast ning põhjusest. Pakendid toetavad kinkija soliidsust ning stiili, pakendite sisud pakuvad põnevaid maitseelamusi. Kindlasti ei jäta külmaks ei kinkijat ega kingisaajat.

Kinkekarp marjade ja viljadega belgia šokolaadis

Kinkekarp põhjamaiste marjade ja viljadega on ahvatlev ärikingitus. Erinevad marjad ja viljad on paigutatud nelja eraldi sektsiooni: jõhvikad, jõhvikas belgia piimšokolaadis, jõhvikas valges belgia šokolaadis ning kõrvits piimašokolaadis. Stiilne lainepapist aknaga karp on tõeliselt stiilne kingitus. Karbis sisalduvad maitsekooslused sobivad nii omavahel kui ka teiste erinevate snäkkidega ning kaunistavad iga snäkilauda. Kokku on marju ning vilju 160 – 180 gr  – suurepärane maiustus millegi olulise tähistamiseks võ ka täiesti igapäevase hetke kaunistamiseks.

kinkekarp, ärikingitus

Kinkekarp marjade ja viljadega belgia šokolaadis

Suur kinkekarp põhjamaiste marjade ja viljadega on ahvatlev kingivalik ja sobib kingituseks suuremale seltskonnale. Viljade kogumaht on 370-380 gr.  Erinevad marjad ja viljad on paigutatud nelja eraldi sektsiooni: jõhvikad, jõhvikas belgia piimšokolaadis, jõhvikas valges belgia šokolaadis, mustsõstar valges šokolaadis ning kõrvits piimašokolaadis. Stiilne lainepapist aknaga karp on tõeliselt stiilne kingitus. Karbis sisalduvad maitsekooslused sobivad nii omavahel kui ka teiste erinevate snäkkidega ning kaunistavad iga snäkilauda.  Suurepärane maiustus suurklientidele, suurperedele, agentuuridele, meeskondadele. Ärikink, millele võid kindel olla.

dsc_3191

Kinkekarafinid Jõhvikatega ning Jõhvikatega šokolaadis

Kinkekarafinid loovad kingisaajas elevust ja põnevust. Karafin on praktiline kingitus, mis jääb kingisaaja kasutusse ka edaspidi, karafini võib edaspidi kasutada nii jookide või maiustuste hoiustamiseks, lillevaasina. Karafinis sisaldub 270-280 gr jõhvikaid ning jõhvikaid šokolaadis. Erakordne ning elamust pakkuv kingitus.

ärikingitus, firmakink

dsc_3286-1

Kinkepurgid marjade ja viljadega ning marjade ja viljadega šokolaadis

Kinkepurgid on mugavad ja praktilised kingitused, millele võib olla kindel. Mugavad kaanega purgid jäävad kingisaaja kasutusse ka edaspidi ning neid saab kasutada paljudel erinevatel otstarvetel: maiustuste, suhkru, herneste, küpsiste ja muidugi Ecomari viljade hoiustamiseks.

Kinkepurgid on saadaval nii erinevate Ecomari viljadega aga ka viljadega valges ja piimašokoaadis.

dsc_3415

kinkepurk