Aroonia lisamine ECOMARI väekate marjade nimekirja on olnud ettevõtmise alustamisel peamiseks eesmärgiks. Esialgu oli mõttes alustada marja pakkumisega sügisel, kuid hetkel on õnnestunud saada veidi marja ja oleme lisanud aroonia meie uue Gurmeesnäki pakendisse. Siit saad soetada Gurmeesnäki paki, kus lisaks naturaalsele arooniale ka mustikas, astelpaju marjarullid, jõhvikas, kõrvits ja mustsõstar. Sa vast ei leia endale veel rohkem turgutavamat snäkki kui see!

Arooniat pakume nii täiesti naturaalsel kujul kui veidi lihtsamalt manustatavaks -magusamaks snäkiks muudetud.

Väljaanne Daily Mail ristis aastal 2008 arooniamarja “maailma kõige tervislikumaks marjaks“, mis sisaldab oluliselt enam vähivastaseid antioksüdante, kui mustikad või isegi goji marjad. Isegi hoidise kujul sisaldab see mari rohkem vajalikke antioksüdante nagu flavonoide ja antotsüaniine, kui enamus teisi supertoiduaineks ristitud marju.  Antioksüdandid aitavad pidurdada rakke ründavaid vabu radikaale kehas ning sel moel aitavad kaitsta vähi ja degenratiivsete haiguste eest.

Arooniamarjad sisaldavad suures koguses C-vitamiini ja kiudaineid. Rasvlahustuvad vitamiinid E ja K on põhiosas koondunud seemnetesse. Lisaks sisaldab aroonia mõningaid B-rühma vitamiine, mikroelementidest leidub musta aroonia viljades joodi, vaske, rauda, mangaani ja boori. Aroonia aitab ennetada ateroskleroosi teket ja südame-veresoonkonna haiguseid, ravida kuseteede põletikku tõhusamalt, kui jõhvikad, vältida neerukivide teket, taastada soolestiku limaskesta ning ravida silmapõletikku. Jaapani teadlased on loomkatsete abil pakkunud välja hüpoteesi, et arooniaekstrakt võib olla tõhus looduslik ravim tõsiste soolestikuprobleemide jaoks nagu näiteks mao- ja soolestikuhaavandid. Kiudainete ja antioksüdanti kooslus selles marjas aitab ennetada käärsoolevähki. Regulaarne arooniaviljade või -mahla tarvitamine aitab mõnevõrra taltsutada liiga kõrget vererõhku.

Aroonia on teiste taimede hulgas väljapaistev oma suure P-vitamiini ja joodi kontsentratsiooni poolest. Marjad sisaldavad ka C-, A- ja vähesel määral B2-vitamiini. Arooniat soovitatakse kui vitamiini allikat ja õhupuhastajat, sest ta eritab fütontsiide.