Minu mari

Kõiki kuivatatud marju on võimalik osta erilistest ja headest ostukohtadest märtsikuust alates.
E-poe ning tootefotode valmimine jääb samuti märtsi kuusse.

Kui sul on soov osta marjakomplekte läbi interneti, siis anna märku, mida soovid (tee oma valik siin). Edastame sulle arve ning pärast tasumist postitame marjad sulle teele postiautomaati või kulleriga. Kuniks meie e-pood valmib, siis seni saada palun oma soovid-mõtted aadressile mari@ecomari.eu

Oleme väga huvitatud tagasisidest – kui sulle mõni mari eriti mekkis, siis oleks rõõm sellest kuulda. Kui mõni mari ei mekkinud – anna ikka ka teada!

Märtsi teisel nädalal saabuvad kodulehele ka vinged fotod kõikidest väekatest viljadest. Siis saad parema ettekujutuse, millega tegu ja saad leida oma lemmikmarjad ja -viljad.

Marjad ja viljad on mahedalt kasvatatud, ei sisalda e-aineid ning on aeglaselt kuivatatud. Näiteks jõhvikas kuivab selliselt 9 päeva, säilitades kõik väekad vitamiinid.

Proovi kindlasti marju erinevatest küpsetistes, müslis, jogurtis – oh, ja kuninglikuks salatiks ei ole vaja muud kui salatirohelist – marjad, mida oled lasknud maitsestuda oliivõli-sidrunimahla-maitseainete segus rikastavad oma maitsete ja värvidega salati selliselt, et muu materjali lisamiseks ei olegi vajadust.