Kuidas võita KitchenAid?

Mis juhtuks, kui lõunamaiste viljade asemel kasutada toiduvalmistamisel hoopis põhjamaiseid marju ning vilju? Maitsed, aroomid ning värvid on ehedad ning kirkad ja lõpptulemus ei jää sugugi kehvem kui rosinaid ja muid lõunamiaseid vilju kasutades.

Ecomari KitchenAid kampaania on ellu kutsutud soovist ärgitada inimesi katsetama toiduvalmistamist kasutades põhjamaiseid aeglaselt kuivatatud marju ja vilju.

Miks peaauhinnaks KitchenAid? KitchenAid-i kasutamine aitab toiduvalmistamisprotsessi muuta veelgi elamuslikumaks ning praktiliselt garanteerib hea tulemuse, kui toiduainete kogused on õiged.

Kuidas võita see imemasin endale?

 1. Pane Ecomari Facebooki lehele Like / Meeldib
 2. Mõtle välja mõni toit, kuhu sobiksid Ecomari põhjamaised marjad ja viljad (vaata vihjeid allpool)
 3. Soeta Ecomari toode: Tallinna ja Tartu Kaubamajast,   Juustukuningate kauplustest üle Eesti,   Apollo Raamatukauplustest,   Statoili Täisteenindusjaamadest üle Eesti või Ecomari e-poest
 4. Valmista toit, lae toidufoto üles Facebooki postituse alla ning lisa hashtag  #ecomari ja #kitchenaideesti
 5. Hoia alles ostutšekk, millel näha Ecomari tooterida. Kui fortuuna Sind valib, siis küsime ostutšeki olemasolu.

Peaauhind: KitchenAid vinge köögimikser

Peaauhind loositakse välja kõigi toidufoto postitajate vahel rakenduse commentpicker.com abil ning ekraanitõmmis postitatakse Facebooki koos võitja nimega.
Peaauhind loositakse välja juhul, kui Ecomari Facebooki lehele on kogunenud 3000 lehe jälgijat/sõpra kuni ühe aasta jooksul alates kampaania väljakuulutamisest.

Lisaauhind: Enim Like-i/meeldimisi saanud kokkamispilt Facebookis

Lisaauhind: Ainult taimsete komponentidega toit, mille fotole lisatud ka #vegan 

Vaata kindlasti ka Kampaania reegleid allpool!

 

Kuidas kasutada Ecomari marju ja vilju toiduvalmistamisel?

Ecomari marjad sobivad hästi kõikvõimalikesse toitudesse – tekstuurilt pehmed säilitavad marjad toiduvalmimisprotsessis oma esialgse tekstuuri, värvi ning aroomi. Marjad ei vaju lödiks ega laiali.

Mõned nipid:

 • lisa marjad valmivasse toitu kõige viimasena
 • salatite valmistamisel lase marjadel õlis ja/või sidrunimahlas veidi pehmeneda. marjad saavad lisaks pehmendusele endale peale ka kirka sära
 • rosinate asendamiseks võib kasutada mustikaid, mustsõstart, arooniat kui ka jõhvikat
 • kui kasutad naturaalseid marju, siis arvesta marjade hapukusega
 • kui kasutad kergelt suhkrustatud marju, siis soovitame toiduvalmistamisel suhkrut täiendavalt mitte enam lisada
 • ebaküdoonia võib sind üllatada – marja tekstuur, värv ning maitse rikastab iga toitu

Millised on Ecomari tooted?

 1. Naturaalsed aeglaselt kuivatatud marjad. Tallinna ja Tartu Kaubamajas ning Juustukuningates müügil olev Hapu-sõbra pakk. Sisaldab jõhvikaid, ebaküdooniat, mustikat ja arooniat, ilma lisatud suhkruta.
 2. Marjasnäkid mustikatega. Sisaldab kergelt suhkrustatud, keemiavaba jõhvikat, ebaküdooniat, kõrvitsat, mustikat, naturaalselt kuivatatud arooniat ning mustsõstart.
 3. Gurmeesnäkk. Sisaldab kergelt suhkrustatud, keemiavaba jõhvikat, ebaküdooniat, kõrvitsat, mustikat, naturaalselt kuivatatud arooniat ning mustsõstart ning roosuhkrullisaga mahedaid astelpaju ribasid.
 4. Õunasnäkk “Midagi Head” – Sisaldab naturaalselt kuivatatud õuna ning kergelt suhkrustatud jõhvikat, ebaküdooniat ning mustsõstart.
 5. Marjad belgia šokolaadis. Sisaldab jõhvikat, jõhvikat piima- ja valges šokolaadis, mustsõstart ning kõrvitsat belgia piimašokolaadis.

Vaata kõiki Ecomari tooteid siit: Ecomari tooted

Mida kokata?

Magustoidud nagu näiteks koogid, küpsised, muhvinid, tordid, keeksid, sõrnikud, mannavaht, kirju koer, jäätis, marja kohupiim, garneeringud, jogurt marjadega, müsli, paša, smuuti, kommid, puding, pontšikud. Kõik erinevad toidud, milles kasutatakse kas marmelaadi, rosinaid või lõunamaiseid vilju.

Joogid – maitsevesi, mahl, kissell, tee, smuuti

Soolased toidud – salatid, kastmed, garneering, erinevad taimsed toidud, liha- ja kalatoidud, pudrud

Kampaania reeglid

1. Kampaania “Kokka Ecomariga ja võida KitchenAid” on alates 03.04.2017   toimuv tarbijamäng (edaspidi kampaania), mida korraldab Mooncat Consulting OÜ, (asukoht: Tule 29, Saue; edaspidi korraldaja).

2. Kampaania peaauhinnaks on KitchenAid köögimikser Artisan Elegance 4,83 L (väärtusega 694€), mis loositakse välja siis, kui Ecomari Facebooki lehel www.facebook.com/ecomari.eu/ on 3000 jälgijat. Kampaania lisaauhindadeks on

2.1. Enim Like/ Meeldimisi saanud kampaaniasse lisatud toidupostitus

2.2. Toidupostitus, milles kasutatud vaid taimseid koostisosi ja lisatud sellele hachtag #vegan.

3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

4. Kampaaniatooted on KitchenAid Artisan Elegance 4,83L. (edaspidi tooted). https://kitchenaid.ee/et/mikser/304-mikser-artisan-elegance-483l.html#/34-varvitoon-ounapunane

Lisaauhindadeks on Ecomari toode  “Marjasnäkk mustikatega”

5. Kampaanias osalemiseks tuleb osta vähemalt üks Ecomari toode, kasutada Ecomari marju ja vilju toiduvalmistamisel, teha valminud toidust foto ning postitada see Ecomari kampaaniapostituse alla, lisa märgistused #ecomari #kitchenaid. Kampaanias osalemine on tasuta. Auhinna kättesaamiseks tuleb kampaania korraldajale esitada ostutšekk.

Loosimises osalemiseks võib valmistada ja postitada lõpmatu arv toitupilte, milles kasutatud Ecomari marju ja vilju.

6. Ecomari Facebooki lehe jälgijate 3000 arvu saavutamisel kuni ühe aasta jooksul loositakse kõikide kampaanias osalejate vahel, kelle tegevus vastavab kampaania reeglitele välja peaauhind ning lisaauhinnad.

Peaauhind KitchenAid köögimikser Artisan Elegance 4,83 L

* Täismetall nii seest kui väljast. Seetõttu on mikser küll raske, aga stabiilne ja vastupidav

* Planetaarne liikumine

* Mootoril on “nokas” otseülekanne – vähem energiakulu, väiksem rikkeoht ning ka vaiksem

* Lihtsa kuid efektse disainiga , ümarad vormid – lihtne puhastada

* Artisan Elegance komplekti kuulub:

– ergonoomilise käepidemega 4,83L roostevabaterasest kauss

– roostevabaterasest 3L kauss

– vispel

– segamismõla

– taignakonks

– silikonäärega segamismõla

– kausi pritsmekaitse

* Mikserile on võimalik juurde osta lisatarvikuid alates pasta- ja ravioolivalmistajast, hakklihamasinast, tsitrusepressist kuni jäätisevalmistajani. Lisade kinnitusauk on alati ühes mõõdus, mistõttu sobivad kõik lisatarvikud kõikidele KitchenAid’i mikseritele – ei ole tähtis, kas see on ostetud 20a tagasi või alles eile.

* Valmistatud Ameerika Ühendriikides

* Tootjapoolne täisgarantii 5 aastat

Peaauhinna ja lisaauhindade loosimisel osalevad kõik Facebookis  kampaaniapostituse alla toidupildi postitanud inimesed kampaania reeglites esitatud perioodil (alates postituse avaldamisest). Võitjaid informeeritakse Facebookis kampaaniapostituses ja privaatsõnumi teel.

7. Võitjatega võetakse korraldaja esindaja poolt ühendust andmete ja auhinna kättetoimetamisviisi täpsustamiseks. Auhind peab olema võitja poolt välja võetud hiljemalt kaks nädalat pärast võitjaga kontakteerumist ning võidu kättesaamiskoha ja aegade info jagamist.

8. Juhul, kui auhinna võitja ei vasta korraldaja poolt kehtestatud kampaania tingimustele või kui ta ei ole alles hoidnud Ecomari toote ostutšekki, samuti juhul, kui auhinna võitja ei ole hiljemalt ühe kuu jooksul alates tema kui auhinna võitja nime avalikustamist Ecomari facebooki lehel olnud privaatsõnumi kaudu  kättesaadav andmete täpsustamiseks, on korraldajal õigus jätta talle auhind üle andmata.

9. Korraldajalt ükskõik missuguse kampaania auhinna saaja annab loa korraldajale kasutada võitja nime, võitja edastatud toidufotot meedias, reklaamides, PR-kampaaniates jms üritustel ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata.

10. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas.

11. Kampaanias osaleja poolt kampaania tingimuste eiramise või korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada), mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta korraldaja kampaanias osaleja auhindade loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

12. Kui ühe aasta jooksul ei saavutata lehe 3000 jälgijate arvu, siis loositakse välja Ecomari tooteid kampaanias osalejate vahel.

13. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele Ecomari Facebooki lehel.

14. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

15. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldajale mari@ecomari.eu  “KAMPAANIA”. Kampaania lisainfo telefonil 51 69 174

Laekunud pretensioonidele vastatakse 3 tööpäeva jooksul.

Kampaania on lõppenud!

Jaanuar 2018.
Kahjuks seatud tähtajaks me kampaania eesmärke ei saavutanud. Kõikidele retseptisaatjatele on määratud Ecomari toodetest koosnev kingipakk.