2018. aasta on lõppemas ning paras hetk vaadata korraks tagasi möödunud aastale, mil täitus Ecomaril teine tegutsemisaasta. Meie rõõmuks on aasta toonud palju head tagasisidet klientidelt ning tunnustust koostööpartneritelt, mis on andnud meile indu ja hingetoitu töötamaks edasi inimeste rõõmustamise ning üllatamise nimel.

Mööduva aasta märksõnad on tootearendus, jätkuvalt suurepäraselt toimivad partnerlussuhted ning brändi kuvandi  jätkuv toetamine ning kinnistamine. Meil on vedanud nii koostööpartnerite kui edasimüüjatega ning sellest aastast oleme jõudnud ka välisturule tooteid valideerima.

8 uut toodet

Sel aastal oleme tulnud turule mitmete uute toodetega, mis on inspireeritud klientide tagasisidest. Oleme kuulanud mõtteid ja arvamusi väga hoolega ning püüdnud ära tabada, mida saaks teha paremini ja mida kliendi hing ihkab. Seetõttu oleme pannud rõhku sel aastal just ebaküdooniaga seotud arendustele – valmis ebaküdoonia valges belgia šokolaadis. Ebaküdoonia maiuspalad rõõmustavad nüüd mitmes eri mõõdus ning ebaküdoonia värviga mestiva pronksivärvi karpidena:

Lisaks arendasime välja teemantikujulise karbi Kuldne teemant, mis võimaldab kingisaajat üllatada, kuivõrd kingituse sisu on avamiseni saladuseks:

Aasta algul omistati uuele, rahvuslike ornamentikaga kinkepakile Pidupäeva Marjapala EV100 kasutamise litsents:

Aasta lõpp tõi uue tootena täiesti uudsed maitsed jõhvikas meega ning pihlakas meega (toode saab olema müügis ilmselt koos jõhvikaga, aga seda juba uuel, 2019. aastal).

Aasta teises pooles teavitas meid armas klient Monica, et nende valla lasteaiad peavad plaani soetada lastele jõulupakiks suhkruvaba maiustuse; seega tegime paki, mis lisaks suhkruvabale sisule pakub lapsele ka meisterdamis-tegelemisrõõmu – pakike on seestpoolt justkui vanaema hubane tuba kamina ning kuuse all ootavate kinkidega, (esmakordselt sisaldus pakis meega jõhvikas) maiustamispakiga “Jõulud vanaema juures”:

Ecomari tegutsemine ei saa toimuda ilma heategevuseta. Panustamine lastega seotud heategevusse on meie tegutsemise üks olulisemaid põhimõtteid.

Aasta algul, veebruaris, käisime Toidupangas, kus jagasime Vabariigi juubeli puhul Toidupanga toidujagamisele tulnud lastele 100 Pidupäeva piparkoogi pakki.

 

 

Suvel aitasime korraldada Downi sündrooniga lastega perede suvepäevi:

 

Muusikapäeval saime tänukirja projekti Igal Lapsel Oma Pill poolt, kellele kogusime rahalisi vahendeid lastele muusikainstrumentide ostuks:

Jõulude eel aga saime võimaluse veidi toetada Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liitu:

2018. aasta oli märgiline ka selle poolest, et Ecomari tooted on müügil Austria kahes stiilses käsitöö-gurmeepoes.

2018. aasta oli ühtaegu põnev ning inspireeriv, kuid pani proovile ka rööprähklemise oskuse: aasta algul valmis TTÜ majandusteaduskonna magistratuuris Magistritöö ning ka kaitsmine sai hiliskevadel edukalt läbiviidud, samal ajal kaasasutatud ühe väikse poolsaare Loodusselts, et panustada ka Ecomari kodu ümber kõrguva haldjametsa ja inspireervate rannamändide kaitsmisele.

Soovin tänada kõiki kõiki äripartnereid, koostööpartnereid, kliente, edasimüüjaid, kõiki, kellega kohtumine on andnud inspiratsiooni.

Olge ikke meiega!